Znany jako kamień obfitości – zapewnia ją w każdej dziedzinie życia, w tym także w biznesie. Można użyć go, by zwiększyć plony czy poprawić zdrowie domowych kwiatów doniczkowych. Tworzy przyjemną atmosferę, pomaga czerpać radość z każdej chwili. Jest szczególnie mocno związany z królestwem roślin, pogłębia więź z naturą.
Agat dendrytowy daje oparcie w chwilach niepewności i walki, stabilizując emocje. Pomaga iść przez życie w zgodzie z tradycją i własnymi korzeniami.

Leczenie

Kamień należy trzymać w dłoni lub przyłożyć do odpowiedniego miejsca. Dla najlepszych efektów należy go nosić przy sobie przez dłuższy czas.
Agat dendrytowy
Delikatnie niweluje choroby spowodowane brakiem równowagi chakr. Rezonuje z naczynkami krwionośnymi i układem nerwowym, przywracając ich prawidłową pracę. Pomaga m.in. w nerwobólach. Dobrze wpływa również na układ kostny. Hamuje, a nawet cofa degenerację naczynek włosowatych, stymulując jednocześnie układ krążenia. Przyłożony do rany lub chorego miejsca łagodzi ból. Pomaga przezwyciężyć stres geopatyczny.

Można użyć tego kamienia także do leczenia roślin i oczyszczania ziemi. W tym celu trzeba włożyć go do doniczki.
Copyright © Parampara 2009 Kasia Horwat Maciek Paszkowski       Strona główna       Webmaster       Kontakt
Skomentuj
Kamienie od A do Z
Agat
Agat dendrytowy
Agat mszysty
Ametyst
Trochę szamaństwa
Jaki kamień na co?
Wielkie oczyszczanie
Eliksiry
kamienie szlachetne, kamienie półszlachetne, kamienie ozdobne, kryształy, kryształ, kwarc,
biżuteria, kolczyki, imprezy firmowe, team building, Indie, Warhammer
Kamienie i ich właściwości