Krasnolud

Jest bardzo wytrzymały. Jego twarda skóra pomoże mu wytrzymać nawet najsilniejsze ciosy. Ze względu jednak na swój niski wzrost, porusza się wolniej od innych.
biżuteria, kolczyki, imprezy firmowe, team building, Indie, Warhammer
Copyright © Parampara 2009 Kasia Horwat Maciek Paszkowski       Strona główna       Webmaster       Kontakt
Goblin

Jest to mały i słaby stwór. Nadrabia to jednak zapałem i agresją - zamiast jednego zadaje dwa ataki. Jeśli jeden nie wyjdzie, zawsze pozostaje mu druga szansa.
Gra strategiczna - szczegóły
Gra rozpoczyna się od wyboru scenariusza - zawodnicy wylosują go bądź wybiorą według własnego uznania. Tematyka scenariuszy wiąże się ze światem fantasy - krąży wokół poszukiwania skarbów, walki z niebezpiecznymi potworami, uwalniania księżniczek, karczemnych bijatyk i tym podobnych wyzwań. 

Każdy z zawodników może kierować dwiema postaciami, które przed grą wybiera według własnych upodobań spośród następujących możliwości:
Dostarczymy wszelkich akcesoriów niezbędnych do gry - makietę z budynkami i scenerią, figurki, miarki itp. Pierwszy scenariusz poprzedzimy krótkim instruktarzem dotyczącym zasad gry. Rozegranie jednego scenariusza zajmuje około godziny, podczas wieczornej imprezy można więc rozegrać ich kilka. W trakcie rozgrywki będziemy wspomagać obie strony radą, ale ostateczne decyzje będą oczywiście należeć do samych zespołów. Optymalna liczba graczy to ok. 10 osób.
Elf

Elf umie szybko biegać i świetnie strzela
z łuku. Jako istota wątłej budowy, czuje się gorzej w walce wręcz i nie kwapi się do bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem.
Zombie

Zombie przechadza się po mieście bez wyraźnego celu, ładu i składu. Nigdy się nie śpieszy, bo też nie ma dokąd. W porównaniu z innymi jest wolny i mało inteligentny, ale za to wyjątkowo silny.
Ork

Ork to większy kuzyn goblina, silniejszy i bardziej wytrzymały. Brutalna siła orka nie idzie jednak w parze z jego inteligencją i zwinnością - jest on wolniejszy w reakcjach i nie umie opanować strzelania z broni palnej.
Do góry
Poprzednia strona
Człowiek

Jest postacią najbardziej zbilansowaną
o wszechstronnych acz przeciętnych zdolnościach. Nie ma nad innymi przewagi fizycznej czy zręcznościowej, ale nie ma także wyraźnych słabości.
Ogr

Największy, najsilniejszy i najbardziej wytrzymały. Ogr ma taką przewagę nad innymi, że zawodnik, który wybierze tą postać, będzie musiał zrezygnować z drugiej figurki.
Ludzie
Krasnoludy
Elfy
Gobliny
Orki
Zombie
Ogr