Nasza przygoda z kamieniami ma swój początek w Indiach. Gdy przyglądaliśmy się pięknemu tygrysiemu oku dotarło do nas, że kamienie mogą nie być obojętne. Potem poznaliśmy Moon'a, który tworzył z kamieni biżuterię. Miał niezwykłą kolekcję. Opowiadał o właściwościach minerałów, o każdym kamieniu potrafłł powiedzieć coś ciekawego. Im dłużej z nim przebywaliśmy, tym bardziej wsiąkaliśmy w temat. Wyszukaliśmy ciekawe książki, rozmawialiśmy o kamieniach z wieloma ludźmi. Staramy się przy tym zachować tzw. zdrowe podejście. Bez fanatyzmu i ślepej wiary we wszystko, co piszą :)
kamienie szlachetne, kamienie półszlachetne, kamienie ozdobne, kryształy, kryształ, kwarc,
Kamienie i ich właściwości
Jaki kamień na co, czyli powiązania między poszczególnymi organami a stymulującymi je kamieniami.
Poszczególne kamienie generują ultradźwięki o rożnych częstotliwościach, dlatego jedne pobudzają, inne łagodzą i przynoszą ulgę np. w stanach zapalnych. Jeszcze inne mają przywracać wewnętrzny balans, pomóc w pozbyciu się lęków, fobii i złych przyzwyczajeń. Niektóre nawet, niczym miłosny eliksir, pomagają ponoć przywołać miłość!

Wielkie oczyszczanie, czyli co zrobić, by pozbawić kamienie złych wspomnień i naładować je pozytywną energią.
Kamienie od A do Z
Agat
Agat dendrytowy
Agat mszysty
Ametyst
Trochę szamaństwa
Jaki kamień na co?
Wielkie oczyszczanie
Eliksiry
Kamienie działają na zasadzie rezonansu. Generują wibracje, które umiejętnie nakierowane w odpowiednie miejsce mogą podobno uleczyć wiele schorzeń. Wiedzieli o tym już starożytni szamani, którzy wykorzystywali skupioną w kamieniach energię podobnie jak w dzisiejszej chirurgii stosuje się ultradźwięki. Wybierali kamień o odpowiednich właściwościach i przykładali go do skóry pacjenta, przyciskając i obracając w palcach. Dzięki odpowiedniemu naciskowi uwalniał się skupiony strumień energii, który przez skórę docierał do chorego organu. I podobno leczył.
Copyright © Parampara 2009 Kasia Horwat Maciek Paszkowski       Strona główna      Webmaster       Kontakt
Skomentuj
Wybierz z menu po lewej stronie, o jakim kamieniu chcesz poczytać.
biżuteria, kolczyki, imprezy firmowe, team building, Indie, Warhammer