biżuteria, kolczyki, imprezy firmowe, team building, Indie, Warhammer
Warhammer, Mordheim, Wfb, warhammer, figurki, Frontline Obierzyświats
Makiety, makieta, domki, fantasy
podróże, wyprawa, dziennik podróży, Indie
Kamienie, kryształy, kwarc, kamienie półszlachetne
podróże, wyprawa, dziennik podróży, Indie
Podczas pierwszej podróży do Indii każdego dnia zapisywaliśmy swoje wrażenia i opisywaliśmy przygody. W ten sposób powstały dzienniki, które wydaliśmy w formie książki niedługo po powrocie. Zapraszamy na uzupełnioną o kolorowe zdjęcia podróż po południowych Indiach: z Maharashtry przez Goa i Keralę do Tamil Nadu, Karnataki i z powrotem.
Wiele mówi się o mocy kamieni. W ich magiczne i lecznicze właściwości można wierzyć lub nie - faktem jest jednak, że od tysięcy lat cieszą się niesłabnącym szacunkiem wielu uzdrowicieli ciała i duszy. W niniejszej sekcji opisujemy kamienie półszlachetne od A do Z. Zapraszamy do lektury!
Szczególnie ciekawią nas figurki ze świata fantasy, do systemów takich jak Mordheim czy Warhammer. W tej sekcji można poczytać zarówno o strategii gry, jak i o modelowaniu i malowaniu figurek. Zapraszamy także do obejrzenia naszych projektów i odwiedzenia ciekawych linków.
Jako że figurki muszą po czymś biegać, zajmujemy się także tworzeniem makiet. Wykorzystujemy do tego zarówno profesjonalne materiały modelarskie, jak i elementy znajdujące się w każdym domu: patyczki do koreczków, resztki opakowań po ciastkach, kawałki niepotrzebnych kabli czy zwykłe wykałaczki. Hołdując zasadzie "coś z niczego" pokazujemy, jak krok po kroku wykonać ciekawe makiety niskim nakładem kosztów.
Zapraszamy do lektury zapisków prowadzonych podczas półrocznej podróży po zachodniej części Indii. Podążcie naszymi śladami - zaczniemy od zaatakowanego przez terrorystów Bombaju, zjeździmy skuterem Goa, odwiedzimy Maharashtrę, Gujarat, Diu, Rajasthan i Uttar Pradesh. Po upalnym, majowym Varanasi odetchniemy na Goa, gdzie zastaniemy jedno wielkie pakowanie się po sezonie.
Indie - dzienniki podróży
Kamienie i ich właściwości
Figurki
Makiety z wyobraźnią
Indie 2.0
Copyright © Parampara 2009 Kasia Horwat Maciek Paszkowski       Strona główna      Webmaster       Kontakt
Zapraszamy również na naszego bloga.