biżuteria, rękodzieło, imprezy firmowe, team building, Indie, Warhammer
Lampion z malowanymi na szkle motywami indyjskimi
Każda z ręcznie malowanych szyb stanowiących ściany lampionu opowiada inną historię ze świata indyjskiej kultury. Są tu Radha i Krishna, Ganesh, a także scenki dworskie wzorowane na XVII-wiecznych miniaturach mogolskich i XVIII-wiecznych miniaturach radżpuckich.

Szkło malowane było od zewnątrz dla zachowania charakterystycznej faktury uzyskanej dzięki reliefowi. Od spodu szyby wyłożone są pergaminem, dzięki czemu światło żarówki rozchodzi się równomiernie na całej powierzchni szkła i nie razi.

Konstrukcja, w której osadzone są szyby, wykonana została w całości ręcznie z sosnowego drewna pomalowanego na ciemny brązowy kolor i utrwalonego termoodpornym lakierem. Egzemplarz widoczny na zdjęciu ma wewnątrz żarówkę, możliwa jest także wersja ze świeczką. Wymiary szyb:
23,5 x 18 cm.

Podobną lampkę wykonać możemy w dowolnym stylu, dopasowanym do indywidualnych potrzeb klienta. Na szybach znaleźć się mogą wybrane przez klienta obrazy w dowolnej kolorystyce. Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.
lampa, lampion, świecznik, indie, indyjski, indyjska, witraż, witrażowa, malowanie na szkle, ganesh, ganesha, ganeśa, mughal, rajput, painting
Radha i Krishna wśród gopich
Królewscy kochankowie
Radżpucka tancerka i jej kochanek
Ganesh
Powrót
Skomentuj
Copyright © Parampara 2009 Kasia Horwat Maciek Paszkowski       Strona główna       Webmaster       Kontakt